uwolnić WOLNOŚĆ
DSC

Czasopismo Teresa z Lisieux

Poznaj wydawany przez nas półrocznik poświęcony duchowości Teresy z Lisieux. Jej  życie i duchowa droga ubóstwa, zapomnienia o sobie i zawierzenia są dla nas niewyczerpaną inspiracją do przygotowania kolejnych numerów czasopisma. Skupiamy się w nich zarówno na tytułowej bohaterce, jak i na innych tematach związanych z wiarą oraz duchowością. Staramy się, aby ta publikacja, podobnie jak inne oferowane w naszej księgarni książki o duchowości pomagały Ci w pogłębianiu wiary. Wiele z pojawiających się w artykułach kwestii może być doskonałą okazją do indywidualnych rozmyślań, jak i pretekstem do dyskusji w większej grupie. Piszą dla nas zarówno osoby duchowe jak i świeccy, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Teresa z Lisieux, jako przewodniczka na drodze do Boga

Dla wielu osób postawa św. Teresy stała się wzorem do naśladowania i impulsem do zmiany postępowania i świadomego podejścia do wiary. Teraz także i Ty możesz zgłębić jej tajemnice i za jej przykładem wykorzystać każdy dzień, nawet ten najbardziej powszedni, aby zbliżyć się do Boga. W kolejnych numerach czasopisma znajdziesz obszerne artykuły zainspirowane wydarzeniami z życia Teresy.

Poruszamy też tematy związane z aktualnymi wydarzeniami w Polsce i na świecie. Pokazujemy je z chrześcijańskiej perspektywy i podpowiadamy jak wzmacniać swoją wiarę. Każdy z artykułów to pogłębiona analiza przygotowana przez osoby świeckie i duchownych zaangażowanych w życie Kościoła. Zachęcamy do zakupu aktualnych i archiwalnych numerów w naszej internetowej księgarni.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.