uwolnić WOLNOŚĆ
DSC

Wydawnictwo Pustelnia.PL Książki o duchowości z małopolskiej fundacji

Polecamy ofertę naszego wydawnictwa. Specjalizujemy się w publikacjach o duchowości, modlitwie oraz wierze chrześcijańskiej. Znajdziesz u nas inspirujące biografie, rozważania, poradniki i inne pozycje  pomagające w codziennych rozmowach z Bogiem. Zaopatrz się w książki o wierze, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się duchowo. Nasza oferta stale się poszerza, więc śledź dział nowości.

Oprócz książek wydajemy też czasopismo poświęcone naszej patronce, czyli Teresie od Dzieciątka Jezus. W kolejnych numerach poruszamy tematy związane z postacią Małej Świętej, jej duchowością i przesłaniem dla ludzi XXI wieku.. Teresa jest niewyczerpanym źródłem inspiracji na drodze do Boga. W sklepie znajdziesz zarówno bieżące, jak i archiwalne numery. Zaopatrz się w czasopismo i niech Teresa z Lisieux towarzyszy Ci każdego dnia.

Książki o modlitwie

Jedną z naszych najpopularniejszych pozycji jest książka ks. Andrzeja Muszali „Jak modlił się Jezus”. Autor podejmuje w niej próbę poznania modlitwy Chrystusa . Poddaje on wnikliwej analizie Jego postawę i słowa oraz konfrontuje je z największymi autorytetami Kościoła. Znajdziesz tu wiele inspirujących cytatów. Mogą one pomóc Ci w codziennej modlitwie i wzbogacić Twój kontakt z Bogiem.

Uzupełnij swoją biblioteczkę o książki o duchowości z naszego wydawnictwa Pustelnia.PL. Rozwijaj w sposób świadomy swój kontakt z Bogiem.

KSIĄŻKI ks. Andrzeja MUSZALI

z cyklu: Chrześcijaństwo do kwadratu

KSIĄŻKI ks. Andrzeja Muszali

o modlitwie

KSIĄŻKI ks. Andrzeja Muszali

inne

KSIĄŻKI 

Wydawnictwa Pustelnia.pl
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.